o mnie

Cześć!

Nazywam się Piotr i jestem profesjonalnym fotografem wnętrz i architektury. Wrocław – tutaj mieszkam i działam, pomagając zarówno klientom indywidualnym, jak i firmowym w wynajmie i sprzedaży ich nieruchomości. Wspieram również projektantów i architektów w tworzeniu profesjonalnego portfolio. Jak? Przygotowując piękne zdjęcia wnętrz.

Poznajmy się!

Forma interesowała mnie od zawsze. Fotografia, grafika, animacja – temu od lat późnej młodości poświęcałem wiele czasu. Naturalnym więc było dla mnie, że na studia wybiorę kierunek pokrewny. Tak się stało – ukończyłem studia na Uniwersytecie SWPS; kierunek „grafika”. W międzyczasie robiłem dużo zdjęć: ludziom, budynkom, krajobrazom. Realizowałem mniejsze i większe projekty fotograficzne.

Jak to się zaczęło?

Jeden z foto-projektów zaoferował mi kolega. Potrzebował dobrych zdjęć mieszkania przeznaczonego na wynajem krótkoterminowy. Gdybym miał wskazać moment, w którym narodziłem się jako fotograf wnętrz, wskazałbym właśnie to. Dlaczego? Bo zdjęcia zrobiłem, a niedługo po wzbogaceniu nimi ogłoszeń znajomy zaobserwował znacznie większe zainteresowanie ze strony potencjalnych najemców. To oznaczało sukces! Nie zwlekając, zacząłem więc poszerzać wiedzę – nie tylko z zakresu fotografii nieruchomości, ale też jej wpływu na sprzedaż. Dowiedziałem się, że profesjonalne zdjęcia wnętrz odgrywają tak samo dużą, a może nawet większą rolę niż treść ogłoszeń! Postanowiłem zaoferować je Wrocławiowi.

Co robię dziś?

Od tego momentu minęły trzy lata. Dziś zarabiam na życie, zawodowo fotografując mieszkania i domy, apartamenty, hotele, biura i całe budynki, na przykład osiedlowe – oddawane do sprzedaży bądź wynajmu oraz będące wizytówką projektantów i architektów. Działam już nie tylko jako fotograf wnętrz we Wrocławiu, ale w zasadzie na całym Śląsku. Każdego dnia dostarczam klientom piękne, ale realistyczne zdjęcia wysokiej jakości, którymi mogą promować swoje nieruchomości. Czując dumę, satysfakcję i pewność, że dzięki nim lokal szybko wpadnie komuś w oko. Trudno mi wyobrazić sobie alternatywny sposób na życie, w którym mógłbym czuć tyle pasji i zadowolenia z tego, co robię. Naprawdę.

Szukasz pasjonata z fotograficznym fachem w ręku? Właśnie go znalazłeś! Napisz do mnie i odkryjmy Twoją nieruchomość na nowo!